Moodulmaja Modern Modular Type FL 30

Aastaringseks kasutamiseks mõeldud energiatõhus moodulmaja. Saadaval nii täislahendusena, kui väljast valmis karbina. Täislahenduse komplektis: wc, köögimööbel koos tehnikaga (õhupuhasti, pliit, külmkapp), reguleeritavad led valgustid, põrandaküte ja/või õhk-õhk küte jne.

Moodulmaja paigaldamiseks ei ole vaja ehitusluba, kuid kohalikus omavalitsuses on vaja vormistada ehitusteatist. Ehitusteatise vormistamisega saame abiks olla. Soovi korral võite ise ehitusteatise kohalikus omavalitsuses vormistada – sellisel juhul väljastame Teile vajalikud projektid ja joonised.

Moodulmaja andmed

Ehitusalune pind

30 m²

Põranda pind

22,7 m²

Laius

10 m

Kõrgus

3,1 m

Sügavus

3 m

Tubasid

2

Lae kõrgus

2,5 m

Katuse tüüp

Lamekatus

Saun

Valikuline

Vannituba/WC

Jah

Lõime Modern Modular moodulmajade sarja, et pakkuda väikemaja mis oleks suur samm edasi aiamajadest, kuid ei jääks sammugi maha elumajadest. Moodulmajad on mõeldud aastaringseks energiatõhusaks kasutamiseks. Küttena on võimalik valida nii põrandakütet kui õhk-õhk lahendust või neid hoopis omavahel kombineerida. Soovi korral saab lisada kamina. Moodulis on kõik elumaja mugavused: köök koos tehnikaga, wc, boiler, dušš, reguleeritavad led valgustused jne.

Täpselt selliselt nagu üks tänapäevane kõikide mugavustega elumaja, kuid väiksemal pinnal. Selleks, et kõik vajalik väiksemale pinnale ära mahutada, oleme kogu mooduli ruumiplaneeringu ning tehnilised lahendused peensusteni läbi mõelnud. Kõigest eelnevast tulenevalt sobivad meie moodulmajad nii suure elumaja asenduseks kui ka puhkusemajaks.

Vaata hinda ja loo endale sobiv moodulmaja

Muuda värvi, vali sisemus ning kujunda oma hind.

Võta meiega ühendust

Soovid lisainfot või hinnapakkumist? Võta meiega ühendust ning räägime lähemalt.

    Teie nimi / Ettevõte*

    E-posti aadress*

    Telefon*

    Sõnum