Korduma kippuvad küsimused

Oleme kokku pannud peamised küsimused moodulmaja ostmiseks. Juhul, kui Te ei leidnud enda küsimustele siit vastust, siis võtke meiega ühendust ning selgitame lähemalt.

Kõik meie toodetud hooned on soojustatud kvaliteetse PUR soojustusvahuga ja on aastaringselt kasutatavad. Majad on väga energiasäästlikud ja madalate küttekuludega.

Majad ei vaja eraldi kapitaalse vundamendi ehitamist, piisab vaid kuuest ehitusplokist, mille peale saab maja asetada. Pehmemate pinnaste puhul on soovitav kaevata ploki alla ca 70cm auk, mis täidetakse killustikuga ja sinna peale pannakse ehitusplokk ja asetatakse maja peale. Kiire ja odav võimalus on kasutada ka kruvivundamenti, piisab kuuest vaiast.

Kui on eelnevalt krundile asetatud kuuest plokist alus, siis 1-2 tunni jooksul paigaldatakse maja plokkidele ja on koheselt kasutamiseks valmis.

Ikka saab, võimalus on erinevad moodulid omavahel kokku liita ja lõppsuurusel ei ole piire. Tellida saab ka ühest moodulist koosneva majaga mis võib olla suurusega 25m², 30m² või suurem.

Majadele on paigaldatud nõuetekohane elektrisüsteem, veevarustus, wc, boiler, köögimööbel koos tehnikaga.

Ei. Transpordi hind on piirkonniti erinev ja see lepitakse iga kliendiga eraldi kokku.

Kasutame vaid tugevus sorteeritud ( C24 ) ja kalibreeritud materjali. Materjal on eelnevalt kuivatatud ja väga kvaliteetne.

Soovi korral valmistame modulaarse maja kliendi oma soovide järgi. Oleme abiks ka erilahenduste väljatöötamisel.

Krundile on vajalik tagada raskeveoki juurdepääs. Maja asukoha ja veoki kraana kaugus ei tohiks ületada 15m.

Kui on soov ise paigaldada köögimööbel ja tehnika, siis meil ei ole selle vastu midagi ja meilt võib tellida ka valmis maja karbi või teostada ise siseviimistlus.

Ikka saab, oleme valmis tootma ka erinevaid elemente, kliendi projekti järgi.

Kui teil on selleks vajalik transpordi vahend, siis meil ei ole selle vastu midagi ja võite kasutada enda transporti.

Pakume ikka, oleme valmis aitama igati, et maja saabuks turvaliselt teie krundile, paigaldame maja alusele ja vajadusel aitame ka kommunikatsioonide ühendamisel.